Martin Petráš
© Martin Petráš, Sokolovská 1135/5, 708 00 Ostrava Poruba | Email: info@keycom.cz | BOZP, První pomoc, PO, Reklamní služby |

Klíčenky kovové s barevným logem a mincí do nák. vozíků

Vyrábím    a    dodávám    krásné    kovové    klíčenky    s    barevným    logem.    Logo    může    být    pouze    na    jedné    straně    klíčenky    nebo    vyrobím oboustrannou   klíčenku   (na   každé   ze   stran   je   možno   mít   jiné   logo).   V   nabídce   také   klíčenka   s   motivem   na   jedné   a   kovovou   mincí   na   straně druhé. Mince je uchycena na integrovaném magnetu (pasuje do nákupních vozíků u hypermarketů). Skvělá přidaná hodnota pro zákazníky.

Klíčenka kovová

KS-25 One

Kovová    klíčena    tvaru    slzy    s    motivem pouze    na    přední    straně.    Vhodná    pro hotely   a   penziony   na   označení   pokojů. Motiv   má   průměr   25   mm   a   je   tištěn   na speciální    fólii,    jenž    je    zalisována    do klíčenky   přes   měkčený   průhledný   plast. Ten    chrání    motiv    před    poškozením. Dodáváme     od     pěti     kusů.     Cena     je kalkulována    včetně    daně,    grafického návrhu    a    výroby.    Jediné,    za    co    se připlácí   je   poštovné   dle   ceníku   České pošty.

Klíčenka kovová

KS-25 Coin

Kovová   klíčenka   tvaru   slzy   s   motivem   o průměru   25   mm   na   přední   straně   a   na zdaní     straně     s     kovovou     mincí     do nákupního   vozíku.   Mince   je   v   klíčence upevněna   pomocí   integrov.   magnetu   a lze     ji     nahradit     českou     pětikorunou. Motiv   je   krytý   měkčeným   plastem,   který jej   chrání   proti   otěru   a   poškození.   Cena je   kalkulována   včetně   daně,   grafického návrhu    i    výroby.    Jediné,    za    co    se připlácí   je   poštovné   dle   ceníku   České pošty.

Klíčenka kovová

KO-25 Coin

Kovová   klíčenka   tvaru   oválu   s   motivem 25   mm   na   přední   straně.   Zadní   strana obsahuje   kovovou   minci   do   nákupního vozíku,    která    v    klíčence    drží    pomocí zapuštěného     magnetu.     Vhodná     pro autosalony,    auto/moto    kluby    a    firmy jako   skvělý   reklamní   dárek   s   přidanou hodnotou   pro   zákazníky   (mince).   Cena je   kalkulována   včetně   daně,   grafického návrhu    i    výroby.    Jediné,    za    co    se připlácí   je   poštovné   dle   ceníku   České pošty.

Klíčenka kovová

KK-33 Dm

Kovová   klíčenka   s   motivem   na   přední   i zadní   straně.   Motivy   mohou   být   rozdílné a    mají    průměr    33    mm.    Proti    oděru    a poškození   jsou   motivy   kryty   měkčeným plastem.   Vhodné   pro   ubytovací   zařízení a   firmy.   Na   přední   straně   je   možno   mít například   číslo   pokoje   a   na   zadní   straně lze   mít   logo   hotelu   /   firmy   nebo   telefon pro   případ   nálezu.   Cena   je   kalkulována včetně     daně,     grafického     návrhu     a výroby.   Dodáváme   od   pěti   kusů.   Jediné, za   co   se   připlácí   je   poštovné   dle   ceníku České pošty.

Klíčenka kovová

KK-25 Dm

Kovová   kulatá   klíčenka   s   motivem   na přední   i   zadní   straně.   Motivy   mohou   být rozdílné    a    mají    průměr    25    mm.    Jsou kryty     plastem,     který     je     chrání     proti opotřebení   a   poškození.   Dodáváme   od pěti   kusů   a   cena   je   kalkulována   včetně daně,   grafiky   a   výroby.   Jediné   za   co   se připlácí   je   poštovné   dle   ceníku   České pošty.   Na   každé   klíčence   může   být   jiný motiv   (např.   číslo   pokoje)   -   tato   služba je   bez   příplatku!   Zpracování   grafiky   je rovněž v ceně.

Klíčenka kovová

KK-30 Dm

Kovová   klíčenka   s   motivy   o   průměru   30 mm    na    přední    i    zadní    straně.    Motivy mohou    být    rozdílné    a    chráněny    jsou měkčeným    plastem    proti    poškrábání. Cena     je     kalkulována     včetně     daně, grafického   návrhu   a   výroby.   Dodáváme od   pěti   kusů.   Jediné,   za   co   se   připlácí   je poštovné   dle   ceníku   České   pošty.   Tyto klíčenky   jsou   vhodné   pro   hotely,   firmy, autosalony,    kluby    a    spolky    nebo    jako krásný   dárek   pro   partnery,   zákazníky   či zaměstnance.
Kovová klíčenka KS-25 One Kovová klíčenka KS-25 Coin Kovová klíčenka KO-25 Coin Kovová klíčenka KK-33 Dm Kovová klíčenka KK-25 Dm Kovová klíčenka KK-30 Dm
KeyCom.cz
Nabídka luxusních kovových  klícenek... Cena klíčenky je 46,-Kč / kus Cena klíčenky je 46,-Kč / kus Cena klíčenky je 40,-Kč / kus Cena klíčenky je 40,-Kč / kus Email Mobil

Objednávejte na emailu:

info@keycom.cz

Informace na mobilu:

604 672 106

Klíčenka kovová

KC-25 Dm

Kovová   klíčenka   s   motivem   na   přední   i zadní   straně.   Motivy   mohou   být   rozdílné a    mají    rozměr    25    x    25    mm.    Proti poškození    jsou    chráněny    měkčeným plastem.   Vhodné   pro   ubytovací   zařízení a   firmy.   Na   přední   straně   je   možno   mít například   číslo   pokoje   a   na   zadní   straně lze   mít   logo   hotelu   /   firmy   nebo   telefon pro   případ   nálezu.   Cena   je   kalkulována včetně     daně,     grafického     návrhu     a výroby.   Dodáváme   od   pěti   kusů.   Jediné, za   co   se   připlácí   je   poštovné   dle   ceníku České pošty.

Klíčenka kovová

KP-25 Dm

Kovová   klíčenka   s   motivem   na   přední   i zadní   straně.   Motivy   mohou   být   rozdílné a   mají   rozměr   25   x   40   mm.   Jsou   kryty plastem,   který   je   chrání   proti   opotřebení a   poškození.   Dodáváme   od   pěti   kusů   a cena     je     kalkulována     včetně     daně, grafiky    a    výroby.    Jediné    za    co    se připlácí   je   poštovné   dle   ceníku   České pošty.   Na   každé   klíčence   může   být   jiný motiv   (např.   číslo   pokoje)   -   tato   služba je   bez   příplatku!   Zpracování   grafiky   je rovněž v ceně.

Klíčenka kovová

KP-18 Dm

Kovová   klíčenka   s   motivy   o   rozměrech 18   x   50mm   na   přední   i   zadní   straně. Motivy   mohou   být   rozdílné   a   chráněny jsou        měkčeným        plastem        proti poškrábání.   Cena   je   kalkulována   včetně daně,     grafického     návrhu     a     výroby. Dodáváme   od   pěti   kusů.   Jediné,   za   co se     připlácí     je     poštovné     dle     ceníku České   pošty.   Tyto   klíčenky   jsou   vhodné pro    hotely,    firmy,    autosalony,    kluby    a spolky    nebo    jako    krásný    dárek    pro partnery, zákazníky či zaměstnance.
Kovová klíčenka KC-25 Dm Kovová klíčenka KP-25 Dm Kovová klíčenka KP-18 Dm