Martin Petráš
© Martin Petráš, Sokolovská 1135/5, 708 00 Ostrava Poruba | Email: info@keycom.cz | BOZP, První pomoc, PO, Reklamní služby |

Klíčenky plastové s barevným logem a mincí do nák. vozíků

Vyrábím    a    dodávám    krásné    plastové    klíčenky    s    barevným    logem.    Logo    může    být    pouze    na    jedné    straně    klíčenky    nebo    vyrobím oboustrannou   klíčenku   (na   každé   ze   stran   je   možno   mít   jiné   logo).   V   nabídce   také   klíčenka   s   motivem   na   jedné   a   kovovou   mincí   na   straně druhé. Mince je uchycena na integrovaném magnetu (pasuje do nákupních vozíků u hypermarketů). Skvělá přidaná hodnota pro zákazníky.

Klíčenka plastová oválná

PO-25 Dm

Plastová   klíčenka   oválná   s   motivem   na přední     i     zadní     straně.     Vhodná     pro hotely   a   penziony   na   označení   pokojů. Motiv   má   průměr   25   mm   a   je   tištěn   na speciální    fólii,    jenž    je    zalisována    do klíčenky   přes   měkčený   průhledný   plast. Ten    chrání    motiv    před    poškozením. Dodáváme     od     pěti     kusů.     Cena     je kalkulována    včetně    daně,    grafického návrhu    a    výroby.    Jediné,    za    co    se připlácí   je   poštovné   dle   ceníku   České pošty.

Klíčenka plastová oválná

PO-25 Coin

Plastová   klíčenka   oválná   s   motivem   o průměru   25   mm   na   přední   straně   a   na zdaní     straně     s     kovovou     mincí     do nákupního   vozíku.   Mince   je   v   klíčence upevněna   pomocí   integrov.   magnetu   a lze     ji     nahradit     českou     pětikorunou. Motiv   je   krytý   měkčeným   plastem,   který jej   chrání   proti   otěru   a   poškození.   Cena je   kalkulována   včetně   daně,   grafického návrhu    i    výroby.    Jediné,    za    co    se připlácí   je   poštovné   dle   ceníku   České pošty.

Klíčenka plastová kulatá

PK-25 Coin

Plastová   klíčenka   s   motivem   25   mm   na přední   straně.   Spodní   strana   obsahuje vyjímatelný    plastový    žeton,    určený    do nákupního    vozíku.    Vhodná    mmj.    pro autosalony,    auto/moto    kluby    a    firmy jako   skvělý   reklamní   dárek   s   přidanou hodnotou   pro   zákazníky   (žeton).   Cena je   kalkulována   včetně   daně,   grafického návrhu    i    výroby.    Jediné,    za    co    se připlácí   je   poštovné   dle   ceníku   České pošty.

Klíčenka plastová kruhová

PO-Circle 25

Plastová   klíčenka   s   motivem   na   přední   i zadní   straně.   Motivy   mohou   být   rozdílné a    mají    průměr    25    mm.    Proti    oděru    a poškození   jsou   motivy   kryty   měkčeným plastem.   Vhodné   pro   ubytovací   zařízení a   firmy.   Na   přední   straně   je   možno   mít například   číslo   pokoje   a   na   zadní   straně lze   mít   logo   hotelu   /   firmy   nebo   telefon pro   případ   nálezu.   Cena   je   kalkulována včetně     daně,     grafického     návrhu     a výroby.   Dodáváme   od   pěti   kusů.   Jediné, za   co   se   připlácí   je   poštovné   dle   ceníku České pošty.

Klíčenka plastová kruhová

PO-Circle 33

Plastová   kulatá   klíčenka   s   motivem   na přední   i   zadní   straně.   Motivy   mohou   být rozdílné    a    mají    průměr    33    mm.    Jsou kryty     plastem,     který     je     chrání     proti opotřebení   a   poškození.   Dodáváme   od pěti   kusů   a   cena   je   kalkulována   včetně daně,   grafiky   a   výroby.   Jediné   za   co   se připlácí   je   poštovné   dle   ceníku   České pošty.   Na   každé   klíčence   může   být   jiný motiv   (např.   číslo   pokoje)   -   tato   služba je   bez   příplatku!   Zpracování   grafiky   je rovněž v ceně.

Plastová klíčenka na krk

PS-25

Plastová   klíčenka   s   motivem   o   průměru 25    mm    na    přední    straně.    Motiv    je posuvný     po     celé     šňůrce.     Cena     je kalkulována    včetně    daně,    grafického návrhu    a    výroby.    Dodáváme    od    pěti kusů.    Jediné,    za    co    se    připlácí    je poštovné   dle   ceníku   České   pošty.   Tyto klíčenky   jsou   vhodné   pro   hotely,   firmy, autosalony,    kluby    a    spolky    nebo    jako krásný   dárek   pro   partnery,   zákazníky   či zaměstnance.     Klíčenka     je     opatřena kovovou karabinkou.
Plastová klíčenka PO-25 Dm Plastová klíčenka PO-25 Coin Plastová klíčenka PK-25 Coin Plastová klíčenka PO-Circle 25 Plastová klíčenka PO-Circle 33 Plastová klíčenka PS-25 přívěsek na krk
KeyCom.cz
Nabídka levných plastových  klícenek... Cena klíčenky je 39,-Kč / kus Cena klíčenky je 39,-Kč / kus Cena klíčenky je 32,-Kč / kus Cena klíčenky je 32,-Kč / kus Email Mobil

Objednávejte na emailu:

info@keycom.cz

Informace na mobilu:

604 672 106
Klíčenku dodáváme v těchto barvách:
Klíčenku dodáváme v těchto barvách:
Klíčenku dodáváme v těchto barvách:
Dodávané barvy klíčenek PO-25 Dm Dodávané barvy klíčenek PO-25 Coin Dodávané barvy klíčenek PK-25 Coin

Plastová klíčenka - triko

PO-Tshirt

Plastová   klíčenka   tvaru   trika   s   motivem na   obou   stranách.   Na   každé   ze   stran   je možné      mít      jiný      motiv.      Cena      je kalkulována    včetně    daně,    grafického návrhu    a    výroby.    Dodáváme    od    pěti kusů.    Jediné,    za    co    se    připlácí    je poštovné   dle   ceníku   České   pošty.   Tyto klíčenky     jsou     vhodné     pro     sportovní kluby,   spolky,   prodejny   textilu   nebo   jako krásný   dárek   pro   partnery,   zákazníky   či zaměstnance.     Klíčenka     je     opatřena kovovým    kroužkem    na    přichycení    ke klíčům.
Plastová klíčenka PO-Tshirt

Plastová klíčenka - domek

PO-Home

Plastová   klíčenka   tvaru   domu   s   motivem na   obou   stranách,   přičemž   na   každé   ze stran   je   možné   mít   jiný   motiv.   Cena   je kalkulována     včetně     daně,     grafického návrhu    a    výroby.    Dodáváme    od    pěti kusů.     Jediné,     za     co     se     připlácí     je poštovné   dle   ceníku   České   pošty.   Tyto klíčenky      jsou      vhodné      pro      realitní kanceláře,    stavební    firmy    nebo    jako krásný   dárek   pro   partnery,   zákazníky   či zaměstnance.     Klíčenka     je     opatřena kovovým    kroužkem    na    přichycení    ke klíčům.
Plastová klíčenka PO-Home

Plastová klíčenka - srdce

PO-Heart

Kllíčenka    tvaru    srdce    s    motivem    na obou   stranách.   Na   každé   ze   stran   je možné      mít      jiný      motiv.      Cena      je kalkulována    včetně    daně,    grafického návrhu    a    výroby.    Dodáváme    od    pěti kusů.    Jediné,    za    co    se    připlácí    je poštovné   dle   ceníku   České   pošty.   Tyto klíčenky    jsou    vhodné    pro    ordinace, lékárny,     spolky,     charity     nebo     jako krásný      dárek      pro      partnery      nebo zaměstnance.     Klíčenka     je     opatřena kovovým    kroužkem    na    přichycení    ke klíčům.
Plastová klíčenka PO-Heart