Martin Petráš
© Martin Petráš, Sokolovská 1135/5, 708 00 Ostrava Poruba | Email: info@keycom.cz | BOZP, První pomoc, PO, Reklamní služby |

Reklamní produkty a služby

Razítka

Dodáváme textová, datová, číslovací a datumová razítka v klasickém nebo kapesním provedení. Nově nabízíme také razítka v propisce a antibakteriální razítka pro ordinace či nemocniční zařízení. Možno zakoupit pouze samostatné razítko bez gumového štočku (otisku) nebo kompletní hotové razítko (návrh grafiky na štoček je zdarma). V prodeji máme veškeré příslušenství k razítkům, tzn.: razítkové barvy, podušky, neviditelné razítkové barvy, stojánky, speciální barvy na textil a podušky pro otisky prstů.

Klíčenky a přívěsky

Vyrábíme klíčenky s barevným logem a mincí do nákupního vozíku. Právě kovová mince nebo plastový žeton dělá z klíčenek praktický reklamní předmět, který budou zákazníci rádí používat a mít Vaši reklamu stále na očích. Více informací naleznete v menu, záložka Reklama. Hlavní výhodou nákupu u nás je fakt, že klíčenky sami vyrábíme a jsme schopni realizovat i velmi malé zakázky (od pěti kusů), přičemž každá klíčenka může nést jiný motiv / logo a to bez příplatku! To je výhodné zejména pro hotely, penziony, ale i pro firmy, jenž potřebují klíčenky pro svůj vozový park, technické zázemí nebo techniku.

Placky a butony

Sami vyrábíme široký sortiment placek a butonů o čtyřech průměrech (37mm, 44mm, 56mm a 58mm). Realizace zakázek je velmi rychlá, placky máme trvale skladem. Výhodou spolupráce s námi je nejen rychlost, ale i netypická provedení placek. Kromě klasického provedení spínací špendlík, nabízíme i otvírák s magnetem nebo přívěsek s otvírákem dále klip s magnetem, zrcátko nebo placku o průměru 56mm, která jako jediná na trhu má výměnný motiv (a zároveň slouží jako stojánek). Sortiment stále rozšiřujeme.

Propisky a pravítka

Nabízíme plastové i kovové reklamní propisky a pravítka. Pokud hledáte profesionální řešení, jak propagovat svou firmu pomocí praktických reklamních a dárkových propisek, tužek nebo pravítek, jste na správném místě. Nabízíme široký sortiment propisek s tamponovým nebo laserovým potiskem. Se vzorníky propisek přijedeme až k Vám! K dodání propisky se šňůrkou, razítkem, integrovanou šuplerou, prosvětlené nebo se stylusem na dotykové displeje. Propisky a pravítka dodáváme i bez potisku pro reklamní agentury a tiskárny.

Hrnky a sklenice

Dodáváme krásné porcelánové hrnky a sklenice s možností rotačního, sublimačního či tamponového potisku, případně pískování. Vhodné pro restaurace, hotely, bary případně i firmy, úřady a neziskové organizace jakožto krásné a decentní označení Vaší organizace. Výborné jako reklamní dárek a pozornost pro stálé zákazníky. Praktické, luxusní, neotřelé a krásné zároveň. Dodáváme i bez potisku. Možnost doobjednání papírových dárkových krabiček na hrníčky.

Magnetky a magnetické fólie

Vyrábíme klasické fóliové magnetky i plastové magnetky na lednice či jiné kovové zařízení. Dodáváme magnetické reklamní fólie pro firemní vozy, taxislužby, dodávky nebo autobusy. Zajisťujeme zaměření, návrh grafiky a potisk včetně realizace. Dalšími artikly jsou speciální reklamní magnetky s možností vložení papírku / poznámky nebo magnetky s otvírákem na pivo / limo. Tyto realizujeme vlastními stroji a jsme schopni zakázku realizovat ve velice krátkém čase a různých provedeních / typech.

Řezaná reklama, polepy, Roll Up a nažehlovací fólie

Vyrábíme řezanou reklamu pro reklamní značení automobilů, výloh, orientačních systémů. V nabídce také speciální fólie pro systémy Roll Up a nažehlovací fólie na textil. Zajistíme zaměření reklamy, grafický návrh, výřez na plotru a nalepení reklamy. Samozřejmostí je aplikace na textil, reklamní tabule, Roll Upy, výlohy. Prodáváme přenosové fólie, tiskové fólie a příslušenství (stěrky, magnety, nože a reklamní chemii).
KeyCom reklama
Služby a výrobky v oblasti reklamy...
KeyCom.cz
Email Mobil

Napište na email:

info@keycom.cz

Volejte na mobil:

604 672 106
Komplexní služby pro firmy, podnikatele i soukromé osoby. Bezpečnost a ochrana zdraví při práci, školení první pomoci. Bezpečnostní značení, osobní ochranné pracovní pomůcky.
Mob.: 604 672 106