Martin Petráš
© Martin Petráš, Sokolovská 1135/5, 708 00 Ostrava Poruba | Email: info@keycom.cz | BOZP, První pomoc, PO, Reklamní služby |

Informace a dotazy (FAQ) pro BOZP a první pomoc

KeyCom kontakty
Informace a (FAQ) dotazy KeyCom.cz
KeyCom.cz

Nejčastěji kladené dotazy (FAQ):

Otázka 1: Potřebuji proškolit osoby/zaměstnance z bezpečnosti práce a První pomoci. Nevím jak postupovat, poradíte? Odpověď: Napište prosím na můj email: info@keycom.cz obor Vaší firmy, prováděné pracovní činnosti, počet zaměstnanců a požadovaný termín proškolení z BOZP, První pomoci a Požírní ochrany. Obratem Vám nezávazně zašlu harmonogram školení společně s naceněním a termínem akce. Každou akci plánuji individuálně s ohledem na zaměření firmy (pracovní činnosti) a počet zaměstnanců. Samozřejmostí je zápis absolvování kurzů do Zápisníku bezpečnosti práce a vystavení certifikátů (pro Vaše zahraniční partnery v EU vystavím certifikáty v ANG, PL, SK a DE jazyce). Otázka 2: Kolik u vás stojí proškolení z BOZP, požární ochrany a uvedení mojí firmy do souladu s předpisy? Odpověď: Pro přesnou kalkulaci potřebuji znát základní údaje firmy, její zaměření, činnosti, vidět provozovnu, znát počet zaměstnanců atp. Pro nezávaznou kalkulaci Vás rád navštívím a domluvíme společně postup a cenu. Poznámka: provádím také certifikované školení první pomoci s nácvikem na resuscitační figuríně. Vaší firmu vybavím správnými lékarničkami a bezpečnostním značením. Dále provedu zařazení do kategorie požárního nebezpečí, udělám kategorizaci prací i hodnocení rizik a vytvořím dokumentaci BPO. Otázka 3: Provádíte i pravidelné Roční prověrky BOZP dle zákona 262/2006 Sb.? Odpověď: Ano, provádím včetně řádného vystavení protokolu o provední RP BOZP. V rámci prověrky se mimo jiné kontroluje dokumentace BOZP, termíny školení a lékařských prohlídek, evidence nemocí z povolání, revizních zpráv VTZ, stavu provozovny a bezpečnostního značení atp.. Výstupem je pro Vás jasný souhrn, že máte jako firma vše v pořádku a případně, co máte doplnit a dořešit.
Komplexní služby pro firmy, podnikatele i soukromé osoby. Bezpečnost a ochrana zdraví při práci, školení první pomoci. Bezpečnostní značení, osobní ochranné pracovní pomůcky.
Mob.: 604 672 106

Kontaktní informace pro další případné dotazy:

Martin Petráš (OZO - ROVS/6250/PREV/2019) Mobil: 604 672 106 Sokolovská 1135/5 Email: info@keycom.cz 708 00 Ostrava Poruba Web: www.keycom.cz Ič: 05752604 Dič: CZ7911305413 (nejsem plátce DPH)
Výpis z živnostenského rejstříku: ŽL k nahlédnutí Zapsán na živ. úřadu: Magistrát města Ostravy Spisová značka: S-SMO/128224/19/ŽÚ Všeobecné obchodní podmínky: úplné znění