Martin Petráš
© Martin Petráš, Sokolovská 1135/5, 708 00 Ostrava Poruba | Email: info@keycom.cz | BOZP, První pomoc, PO, Reklamní služby |

Klíčenky kožené s barevným logem a mincí do nák. vozíků

Kožené   klíčenky   s   barevným   logem   na   míru.   Logo   může   být   pouze   na   jedné   straně   klíčenky   nebo   vyrobím   oboustrannou   klíčenku   (na každé   ze   stran   je   možno   mít   jiné   logo).   V   nabídce   také   klíčenka   s   motivem   na   jedné   a   kovovou   mincí   na   straně   druhé.   Mince   je   uchycena na integrovaném magnetu (pasuje do nákupních vozíků u hypermarketů). Skvělá přidaná hodnota pro zákazníky.

Klíčenka kožená s mincí

KK-25 Coin

Kožená    /    kovová    klíčenka    s    motivem (logem   25mm)   na   přední   straně.   Vzadu je   umístěna   (pomocí   magnetu)   kovová mince   do   nákupního   vozíku.   Dodáváme včetně   kovového   očka   (o   průměru   25 milimetrů    na    přichycení    ke    klíčům)    a kovové   mince.   Klíčenka   je   vsazena   do kvalitní   barevné   imitace   kůže.   Na   výběr jsou     barvy     černá,     červená,     modrá, zelená    a    žlutá.    Tato    imitace    kůže    je vyrobená    z    omyvatelné,    nenasákavé pryže   a   můžete   ji   v   případě   znečištění snadno   vyčistit.   Dodáváme   již   od   pěti kusů.

Klíčenka kožená čtvercová

KK-25 OM

Kovová   klíčenka   s   imitací   kůže   v   černé barvě.   Motiv   je   čtvercový   25   x   25mm, jednostranný.       Dodává       se       včetně kovového   očka   na   přichycení   ke   klíčům. Vhodná    je    například    pro    autosalony, motokluby,   servisy,   STKáčka   nebo   jako narozeninový     dárek     nebo     pozornost Vašim   zákazníkům.   Černá   imitace   kůže je    vyrobená    z    omyvatelné    gumy,    je nenasákavá,   trvanlivá,   odolná   a   lze   ji   v případě     znečištění     snadno     vyčistit. Grafiku   Vám   rádi   zpracujeme   zdarma. Dodáváme již od pěti kusů.

Klíčenka kožená - obdélník

KK-18 OM

Kovová   klíčenka   s   imitací   kůže   v   černé barvě.    Motiv    má    obdélníkový    tvar    o rozměru   18   x   50mm.   Je   pouze   z   přední strany.      Klíčenku      dodáváme      včetně kovového   očka   na   přichycení   ke   klíčům. Vhodná      je      např.      pro      autosalony, autokluby,   autoservisy,   STK   nebo   jako narozeninový   dárek   či   pozornost   Černá imitace   kůže   je   vyrobená   z   omyvatelné gumy,    je    trvanlivá    a    lze    ji    v    případě znečištění   snadno   vyčistit.   Grafiku   Vám rádi    zpracujeme    zdarma.    Dodáváme      od   pěti   kusů,   netřeba   objednávat   velké série.
Kožená klíčenka KK-25 Coin Kožená klíčenka KK-25 OM Kožená klíčenka KK-18 OM
KeyCom.cz
Nabídka luxusních kožených  klícenek... Cena klíčenky je 45,-Kč / kus Cena klíčenky je 45,-Kč / kus Cena klíčenky je 55,-Kč / kus Cena klíčenky je 55,-Kč / kus Email Mobil

Objednávejte na emailu:

info@keycom.cz

Informace na mobilu:

604 672 106
Dodávané barvy klíčenek KK-25 Coin

Klíčenka kožená - obdélník

KK-40 OM

Kovová   klíčenka   s   imitací   kůže   v   černé barvě.    Motiv    má    obdélníkový    tvar    o rozměru   25   x   40mm   a   je   pouze   z   přední strany.      Klíčenku      dodáváme      včetně kovového   očka   na   přichycení   ke   klíčům. Vhodná      je      např.      pro      autosalony, autokluby,   autoservisy,   STK   nebo   jako narozeninový       dárek       či       pozornost zákazníkům.     Černá     imitace     kůže     je vyrobená   z   omyvatelné   pryže.   Grafiku rádi    zpracujeme    zdarma.    Dodáváme      od   pěti   kusů,   netřeba   objednávat   velké série.
Kožená klíčenka KK-40 OM
Výhody nákupu klíčenek u nás: dodáváme od pěti kusů spracování grafiky v ceně výborá kvalita / cena dodání do pěti pracovních dnů možnost objednat různé typy klíčenek i loga v rámci jedné objednávky